>>5 דקות, מה אכפת לך?

5 דקות, מה אכפת לך?

148 (2)ערב. חם. אנחנו אמורים לצאת תוך שעה וחצי לחתונה.

"מה בא לך לעשות"? הוא שואל אותי.

הדלקתי מזגן, שמתי פס קול, התקלחתי, שמתי פודרה, צבעתי ריסים וחזרתי כולי רצון טוב, רק כדי לחוות את חווית הפיתוי המרטיטה הבאה: תוך כדי בהיה בטלויזיה ושליחת ידיים בטכניקת הההקלדה העיוורת, הוא פלט לעברי את השאלה המתעניינת- "מה המצב?"

סליחה, לא הבנתי. זה מה המצב כמו מה המצב אחותי, או כמו מה המצב יא גבר?

הסברתי לו מה המצב, באריכות. עכשיו זה קוויקי או כלום. הוא רצה קוויקי, אני כלום- מהסיבה הפשוטה שבזיון, שלא כמו בחיים, הדרך היא לא העיקר. היא רק דרך לקבל התכווצות שרירים.

משום מה, המון גברים עדיין חושבים ששבע דקות זה מספיק. הסיבה- הם פגשו "נשים כאלה". כולם.

"בטח" אמרתי "גם הרבה אקסים שלי מכירים אחת כזאת. אני. ואתה יודע למה? כי זייפתי. זה למה."

"מה פתאום, הן לא זייפו" לא, מה פתאום. זה הגיוני שעוד לפני החדירה הן פורצות בזעקות שבר והזלת ריר מולטיאורגזמית, שהקשר בינה לבין המציאות משול לקשר בין מריחת לאק לכרית פחם.

והוא לא לבד. משום מה גברים מסרבים לקבל את העובדה שאשה ממוצעת צריכה משהו בין עשרים דקות לחצי שעה, מינימום, של סקס ממש טוב ומושקע כדי לגמור. בטח, יש כמה גומרות אולימפיות וכמה מאותגרות ברטולין מוחלטות, אבל בטח לא כל כך הרבה שכל גבר שאי פעם הכרתי יכל לשכב עם אחת. "לא יכול להיות" הוא מבטל אותי "מדובר בבחורות שכשלא היה להן כיף היו יכולות להפסיק את זה באמצע בעצבים. למה שבחורה כזאת תזייף בשאר הזמן?" אני אגיד לך למה. כי זה יותר אמין, זה למה. לזייף זה לא צחוק. זה מדע מדויק. הזייפנית מבינה שבחורה שגומרת אחרי חמש דקות מאוד טובה לאגו, ושזה גורם לגבר להרגיש זיון המאה, ולכן מלכתחילה החליטה להתמחות בזה. אבל אפילו זייפנית טפשה תבין שבחורה שגומרת תוך חמש דקות, כל זיון, נראית קצת כמו מדע בדיוני. אז פעם בשבועיים היא תעשה ביג דיל מזה שהיא לא גמרה, כזה ביג דיל שכולל את כל התסכול שהצטבר בה במשך חיים שלמים שבהם היא מרגישה שמישהו מזיין אותה עם פומפיה. אני מצטערת, אבל זה מנסיון. ומנסיון, הדבר הכי קשה בלהפסיק לזייף הוא להודות שהעסק מורכב, שאין בין החיים שלך לבין הסרטים שראית אפילו טיפת דמיון, ושתחושת אי השלמות שאת סובלת ממנה היא נורמאלית. לא סתם יש לנו קנאת פין- איך אפשר שלא לקנא בקלות הבלתי נסבלת, מהפשטות ומהנגישות של כל אורגזמה גברית? איך אפשר לא להרגיש פגומה ליד התצוגה המרהיבה הזו? זו הסיבה העיקרית שבגללה נשים מזייפות- בגלל שהן מרגישות נכות בהשוואה לפנטזיה, נכות יחסית לגבר שאיתן. ועד שזייפנית לשעבר משלימה עם גורלה ומתחילה להתמודד, תמיד עולה איזו בחורה שאפרנטלי גומרת בחמש דקות, מחדירה. בחייאת, נו. מילא זה שחצי חיים לא נהניתי, מילא זה שקשה למצוא גבר שקרא יותר מעשרה ספרים וקיבל 100 בבראור- עכשיו אני צריכה להדוף חרושת שמועות שאחראיות להן זייפניות זרות? הי, אולי לא הבהרתי את עצמי טוב מספיק, אבל אם מישהו יהרוס את הסקס שלי, זו תהיה אני, ואך ורק אני. ברור?

ואלה שנהנות בעיקר מהדרך, שיהיה בכיף. אני לא חובבת טיולים גדולה- מבחינתי, אם היעד לא מרגש מספיק, אין הצדקה ליציאה מהבית מלכתחילה. בטח שלא עם עקבים.

 

2016-08-17T09:02:17+03:00 אוגוסט 18th, 2015|Tags: , |0 Comments

About the Author:

Avatar
מאז שאני זוכרת את עצמי אני כותבת שירים של לב שבור למגירה, מכתבי תלונה לאלוהים, מכתבי נאצה לחברות מעצבנות וסיפורים.

Leave A Comment

5 דקות, מה אכפת לך?

מאת: קארין ארד זמן קריאה <1 min
0