>>כל המיטה במה

כל המיטה במה

photo 2נשים מזייפות. עובדה שידועה לכולנו. כמובן שרוב הנשים מכחישות שהן אי פעם עשו את זה, ואם כן אז רק פעם פעמיים, רוב הגברים חושבים שלהם מעולם זה לא קרה ואם כן, שלא ממש אכפת להם.

אלו שקרים איומים, כמובן.

לא רק שרוב הנשים עשו את זה יותר מפעם פעמיים בעבר, ובכשרון, אם יותר לי להתפאר, אלא שרובן עדיין מזייפות מדי פעם, אם לא חלק גדול מהפעמים, וזה אם לא נכלול התרברבויות בנוסח "אין זיון שאני לא גומרת בו פחות משלוש פעמים. הוא פשוט מדהים, הגבר שלי".

ולגבי הגברים- לא רק שלרוב הגברים מאוד אכפת שזה קורה, כי זה קשור ישירות לאגו שלהם, אלא שהדבר שהכי מבאס אותם בעולם זה שהם יודעים היטב שאנחנו יודעות שגם אם היא תתפוס להם את החניה ליד הבית, אין להם יכולת להבדיל בין אורגזמה של אישה לשיר של פרל ג'אם.

נשים מזייפות. זו עובדה.

ואחרי שסגרנו את זה, אפשר לעבור לשאלה החשובה באמת- למה הן מזייפות.

איך אומרים שחקנים בסרטים כשתופסים אותם בקלקלתם? "זה לא מה שזה נראה" ו"יש לזה הסבר מצוין". אז זה באמת לא, ובאמת יש- מצב רפואי, מחלה נשית מודרנית, היא זו שאחראית לצורך שלנו לזייף. המחלה התפתחה כי גידלו אותנו להיות יצורים מרצים, והפכה לפתולוגית בגלל שטיפת מוח הוליוודית נמרצת.

זיון בסרט, למשל. בעייתי. הגבר בסרט, נאמר בראד פיט, נראה מבסוט אש. שזה בסדר, כי במציאות הוא מן הסתם מזיין בדיוק באותה צורה- הפמפום הפשוט הזה, שעליו מבוססת תיאוריה פרוידיאנית שלמה בשם "קנאת פין". מקנאה מאוד. הלוואי והיה לי פין. אבל אין לי. בת זוגו בסרט, נאמר אנג'לינה ג'ולי, רחוקה מאוד מלשקף את האישה האמיתית (ולא רק בגלל שגם לה יש כמה דברים שהלוואי והיו לי). היא שוכבת על הגב, שעונה על קיר, או מקסימום יושבת על בראד המרוצה, ונראית כאילו גם היא מגיעה לשיאי ריגוש שלא נודעו כמותם. בחיים לא נראה את אנג'לינה מזיעה ממאמץ, בוכה מתסכול, מנסה, בשארית כוחותיה להזיז את בראד לזווית הגיונית או עוזרת לעצמה לגמור, נכון? בחיים לא נראה את אנג'לינה צועקת: "רגע, רגע, אל תגמור עוד, אני אהרוג אותך!", או מעיפה את בראד, שולפת רוקט פוקט ומסיימת את העבודה במקומו. סליחה רבותי, אבל רוב הנשים לא יוצאות מסופקות מכזה משגל, לא גומרות מחדירה, לא מאמצות אלא יולדות בעצמן, אוגרות שומן בכל מיני מקומות (דבר שעושה להן רגשי נחיתות), ואם כבר מדברים, גם לא חולקות את מיטתן עם ריבועי הבטן של בראד פיט.

כולנו, גם נשים וגם גברים עוברים שטיפת מוח מאסיבית מאז שהיינו קטנים, גדלים במחשבה שככה זה אמור להיראות, ושאם חורגים מהתבנית הזאת, זה אומר שיש בעיה. ויש בעיה- הבעיה היא שאנחנו כורעות תחת נטל הציפיות של עצמינו ושלכם להיות האשה המושלמת שלא צריכה עזרה חיצונית, ושלא לוקח לה שעה, אם בכלל. הסיבה שנשים מזייפות היא פרפקציוניזם וגינאלי- מחלה שהתפתחה בתהום העמוקה שפעורה בין מה שיש למה שנדמה לנו שאמור להיות.

אמור, כן. לא יודעת מה איתכם, אבל המציאות שלי לא באה עם פסקול.

 

2016-08-17T09:01:52+03:00 אוגוסט 18th, 2015|Tags: , |0 Comments

About the Author:

Avatar
מאז שאני זוכרת את עצמי אני כותבת שירים של לב שבור למגירה, מכתבי תלונה לאלוהים, מכתבי נאצה לחברות מעצבנות וסיפורים.

Leave A Comment

כל המיטה במה

מאת: קארין ארד זמן קריאה <1 min
0